top of page

Jednoduše. Rychle. Individuálně.
Jistíme vaše realitní obchody.

WERUNYOUR

BUSINESS.

Individuálním přístupem podporujeme uzavření vašich realitních obchodů. Hlavním cílem je rychlé, garantované a bezproblémové zajištění financí pro vašeho klienta. Prodej nemovitostí je pak jednodušší a přehlednější.

Spolehněte se na konstruktivní řešení!

Klient nemá důvod sám obcházet jednotlivé banky. Spolupracujeme s bankami a pojišťovnami, které v 99% nákup nemovitosti financují. Využitím vzájemně konkurenčních nabídek dokážeme klienta rychle prověřit a zajistit mu optimální nabídku financování kupované nemovitosti. Obchodní zpětná vazba je okamžitá.

WERUNYOUR

MONEY.

Se skvělým online systémem budete mít přehled o aktuálním průběhu vyřízení hypotéky u prodávané nemovitosti. Starost o zajištění peněz pro vašeho klienta nechte na nás. Šetříme váš čas i energii. Věnujte ji podstatným věcem. Schůzka s majitelem nového bytu na prodej je důležitější, než vyřizování bankovní byrokracie. Naším cílem je váš další realitní obchod již v tomto měsíci!

pike

Organize & Sell more Real Estates

Nepracujeme s vašimi klienty nahodile. Pro naší společnou a efektivní spolupráci jsme vyvinuli systém organizace práce a informací. V jakémkoliv okamžiku máte na jednom místě, jednoduše a přehledně uvedeny zprávy o svém klientovi, průběhu jeho zpracování, až po uvedení termínu finálního uzavření hypoteční smlouvy.

bottom of page