SAZBYSTOUPAJÍ.

Hypotéku si většina z nás sjednává s tzv. fixní úrokovou sazbou (nejčastěji na 3 - 5 - 7, ale i 10 let), což znamená, že po tuto dobu máme garantovanou úrokovou sazbu, čili pevnou splátku. Před koncem tohoto období nám banka posílá podmínky na další období - a my máme, jako klienti, na vybranou: buď s nově navrženými podmínkami souhlasit, případně s naší stávající bankou vyjednávat o úpravě navržených podmínek, anebo přejít k jiné bance (bez sankce), která nám jednoduše nabídne lepší podmínky. 

 

Ale pozor! Aktuálně, vzhledem k stále rostoucím úrokovým sazbám a dalším zpřísňujícím doporučením České národní banky (ČNB) ohledně podmínek poskytování hypoték, dává čím dál větší smysl využít možnost tzv. “dopředného financování” až na dva roky dopředu. A byť odhadnout, kam až úrokové sazby porostou či jak moc bude ČNB ještě podmínky pro poskytování hypoték zpřísňovat, je jak věštit z křišťálové koule, tak odborná věřejnost má jasno: sazby každopádně ještě růst budou a je jen otázkou několika málo týdnů, kdy budou nad 3%. Proto, “rezervovat” si dnešní podmínky až na 24 měsíců dopředu je velmi rozumným krokem.

General Finance spolupracuje se všemi bankami na trhu. Využitím vzájemně konkurenčních nabídek Vám dokážeme zajistit optimální nabídku dopředného financování Vaší nemovitosti.

Zafixujte si Vaši hypotéku už na 2 roky dopředu.

Napište si o nezávaznou kalkulaci a zajistěte si dnešní výhodné podmínky dříve, než vám budou automaticky navýšeny.

PIKE-PARTNER   B2B   ZUS   GDPR   COOKIES

© 2018 General Finance. Created by www.jirizrubecky.cz