top of page

SAZBYSTOUPAJÍ.

Hypotéku si většina z nás sjednává s tzv. fixní úrokovou sazbou (nejčastěji na 3 - 5 - 7, ale i 10 let), což znamená, že po tuto dobu máme garantovanou úrokovou sazbu, čili pevnou splátku. Před koncem tohoto období nám banka posílá podmínky na další období - a my máme, jako klienti, na vybranou: buď s nově navrženými podmínkami souhlasit, případně s naší stávající bankou vyjednávat o úpravě navržených podmínek, anebo přejít k jiné bance (bez sankce), která nám jednoduše nabídne lepší podmínky. 

 

Ale pozor! Aktuálně, vzhledem k stále rostoucím úrokovým sazbám a dalším zpřísňujícím doporučením České národní banky (ČNB) ohledně podmínek poskytování hypoték, dává čím dál větší smysl využít možnost tzv. “dopředného financování” až na dva roky dopředu. A byť odhadnout, kam až úrokové sazby porostou či jak moc bude ČNB ještě podmínky pro poskytování hypoték zpřísňovat, je jak věštit z křišťálové koule, tak odborná věřejnost má jasno: sazby každopádně ještě růst budou a je jen otázkou několika málo týdnů, kdy budou nad 3%. Proto, “rezervovat” si dnešní podmínky až na 24 měsíců dopředu je velmi rozumným krokem.

gf-hypoindex-web-sazby-2016-18.png

General Finance spolupracuje se všemi bankami na trhu. Využitím vzájemně konkurenčních nabídek Vám dokážeme zajistit optimální nabídku dopředného financování Vaší nemovitosti.

Zafixujte si Vaši hypotéku už na 2 roky dopředu.

Napište si o nezávaznou kalkulaci a zajistěte si dnešní výhodné podmínky dříve, než vám budou automaticky navýšeny.

Výborně! Zpráva byla odeslána.

bottom of page